.

Дрвена Рачка Kolinsky Sable Црвено Дрво На Доградба На Акрилни Нокти Четка Помине Уметност Поставите Големината 18#

Дрвена Рачка Kolinsky Sable Црвено Дрво На Доградба На Акрилни Нокти Четка Помине Уметност Поставите Големината 18

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1, Четки се направени од 100% kolinsky коса. 2, Непречено се справува со се Дрвена рачка,многу smoothy. 3, Четки се направени од најдобрите kolinsky коса.Четка косата се доволно силни за да им помогнам и обликот на акрилик но, еластична и мека да се даде завршувањето допира. 4, Четки се во ред точка или остар раб за да се спречи поделбата.Четка за грижа и совети Со правилна нега и чистење, може да се обезбеди вашите четки имаат подолг живот.

Особините