.

Викинг Играчки - Макси и Chubbies Кофа Set - Вклучува 30 Парчиња на Избрани 4 и 5 Играчка Возила, за Деца на Возраст 1 Година +

Викинг Играчки - Макси и Chubbies Кофа Set - Вклучува 30 Парчиња на Избрани 4 и 5 Играчка Возила, за Деца на Возраст 1

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се спакуваат вашите пријатели и да ги однесе на вашиот авантура.Комплетен сет за градинка или нега/предучилишна прилагодување, ќе го добиете целиот спектар на возила да се земе за возење, каде и да оди.Земете заедно кофа : ова обновливи кофа со рачка и капак карактеристики на 30-парче асортиман на 4" и 5.Сосема безбедно за деца од 12 месеци и нагоре.Тие се машина за миење садови безбедно и направени со храна одделение квалитетна пластика.Оваа обновливи кофа со рачка и капак карактеристики на 15-парче асортиман на 4" и 5.Погоден за внатрешна или надворешна игра, парчиња нема да исчезнат или да станат кршливи во било клима.Мека и нечујно : со големи, меки гуми среден трактор со приколка ролни тивко на било која површина—совршени за дома, предучилишните, или дневните.Спецификација на производот : пакет содржи (1) Викинг возила & чамци кофа во собата.Оваа обновливи кофа со рачка и капак карактеристики на едно парче асортиман на 4" возила и бродови.5" возила и бродови.Сите Викинг производи се BPA и phthalate-слободни.Од 1975 година vikingtoys е изработката наградуваниот играчки за возраст од 12 месеци и до кои се меки, силни, безбедна, едноставна, и санитарни.Оваа обновливи кофа со рачка и капак карактеристики на едно парче асортиман на 4" возила и бродови.Подготвени за песок, игралиште, двор, плажа, или секаде каде што вашиот малку што сака да игра.Комплетен сет за градинка или нега/предучилишна прилагодување, ќе го добиете целиот спектар на возила да се земе за возење, каде и да оди.Сосема безбедно за деца од 12 месеци и нагоре.Тие се машина за миење садови безбедно и направени со храна Одделение квалитетна пластика.Се подготвени да одат било каде : погодна за внатрешна или надворешна игра, парчиња нема да исчезнат или да станат кршливи во било клима.Со големи, меки гуми Среден трактор со приколка ролни тивко на било која површина—совршени за дома, предучилишните, или дневните.Тие не предизвика штета на вашиот кат и тие не предизвика главоболки за секој близина, што ги прави совршен играчки.Темелно тестиран за да се исполнат сите Меѓународни играчка стандарди за безбедност.Сите Викинг производи се BPA и phthalate-слободни.Пакетот содржи (1) Викинг возила & чамци кофа во собата.Тие не предизвика штета на вашиот кат и тие не предизвика главоболки за секој близина, што ги прави совршен играчки.5" возила и бродови.Викинг Играчки вредност : од 1975 година Викинг е изработката наградуваниот играчки за возраст од 12 месеци и до кои се меки, силни, безбедна, едноставна, и санитарни.Темелно тестиран за да се исполнат сите меѓународни играчка стандарди за безбедност.Подготвени за песок, игралиште, двор, плажа, или секаде каде што вашиот малку што сака да игра.

Особините