.

SUCCBROS Криеше Светлата Светилка за Возач & Патникот Страна За 10-15 Криеше/Xenon Lh Rh

SUCCBROS Криеше Светлата Светилка за Возач & Патникот Страна За 10-15 Криеше/Xenon Lh Rh

DEN 398.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!.Опис : рок на Гаранција : 1 Година; Гаранција Услови; Условите на Употреба; важечката Гаранција Политика.Светла : УВЕРЕНИЕ; Изработен од компоненти, тоа е вашата најдобра опција и ефтин за вашиот обнова, поправка и одржување треба - на OE за вашиот оштетени или возраст фабрика дел.; Сите делови вклучуваат 1-година, неограничен-километражата гаранција.вклучуваат 1-година, неограничен-километражата гаранција.Белешки : Без Израмнување Систем; Локација : Лево и Десно; Тип : Композитни; Сертификација : Уверение; Количината продаваат : Сет од 2; oe број : 22959920, 22959919; Боја/крај : Јасно Леќа; се Препорачува употреба : OE ; Светлосен извор : КРИЕШЕ/Xenon; partslink број : GM2503340 C, GM2502340 C; Белешки : Со КРИЕШЕ Полнење; Собрание : Со сијалица(s); Осветленост дел број : 22959920, GM2503340, 22959919, GM2502340; Компоненти : (2) Фарови; Состојба : Нова; Локација : Лево или Десно.Дел# : 14522251,22959919,GM2503340 C,GM2502340 C,22959920. Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!Description Warranty : 1 Year Warranty Услови и Conditions Terms на Use Warranty Покриеност Политика Светлата ЗАВЕРЕНА Изработен од компоненти, тоа е вашата најдобра опција и ефтин за вашиот обнова, поправка и одржување треба - на OE за вашиот оштетени или возраст фабрика дел.Сите делови вклучуваат 1-година, неограничен-километражата гаранција.вклучуваат 1-година, неограничен-километражата гаранција.Notes Without Израмнување Систем; Локација : Лево и Right Type : Composite Certification : Certified Quantity продадени : Сет од 2 oe број : 22959920, 22959919 Color/крај : Јасно Lens Recommended употреба : OE извор на Светлина : го КРИЕШЕ/Xenon partslink број : GM2503340 C, GM2502340 CNotes : Со КРИЕШЕ Kit Assembly : Со сијалица(s)Осветленост дел број : 22959920, GM2503340, 22959919, GM2502340 Components : (2) Headlights Condition : New Location : Лево или Десно.

Особините