.

Стоматолошка Лабораторија Хируршки Медицински Бинокуларна Око Loupe Стакло 3.5 X Засилување со Led Светла

Стоматолошка Лабораторија Хируршки Медицински Бинокуларна Око Loupe Стакло 3.5 X Засилување со Led Светла

DEN 1680.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стоматолошка Лабораторија Хируршки Медицински Око Loupe со LED 5 W. 3.5 x Засилување;Работа на далечина : 300мм~400m.Висока Резолуција јасност за крајната визија искуство; Боја температура : 6000 К. Исклучителен дизајн;Агол на Гледање : Прилагодлив.Прилагодливи Носот Мост accommodates да било растојание.Висока Резолуција јасност за крајната визија искуство Светлата Моќ : 5 W LED Полнење напон на Светлата : AC 110 V /220 V /50-60 Hz Многу мал волумен и тежина : светлината главата тежина : 9g, Батерија пакет тежина : 200g Исклучителен дизајн со Користење на литиум батерија, мала тежина, долговечност и повеќе сакаат да ја носат.Голема Длабочина на полето удобно се протега на физичко сместување на човечкото око Прилагодливи Носот Мост accommodates да било растојание.

Особините