.

Kiara Небото Gelly Совет Првично GE01

Kiara Небото Gelly Совет Првично GE01

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дехидрира Нокти За Максимална Лепливоста.Kiara Небото Gelly Совет Чекор 1 на 4. Без Суровост (Убавина Без Bunnies).Големина : 15ml.Направен Во САД.Долготрајни ноктите започнете со голема база.Користете Kiara Небото p H сврзување Првично да dehydrate вашите нокти да се обезбеди максимална сраснување на вашиот нов Kiara Небото Впие Исклучување Gelly Совети!Долготрајни ноктите започнете со голема база.Користете Kiara Небото p H сврзување Првично да dehydrate вашите нокти да се обезбеди максимална сраснување на вашиот нов Kiara Небото Впие Исклучување Gelly Совети! "Најлесно помине продолжување на дофат на вашите прсти!Kiara Небото е Впие-Оф Gelly Совети се пре-во облик на и подготвени да одите.Овие иновативни помине екстензии обезбеди лесен, лесен-за-да се применуваат, заштеда на време алтернатива во споредба со традиционалните помине додатоци.Специјално дизајнирана да трае до 3 недели без било укинување или chipping!Нашите Gelly Совети се впие исклучено и може да биде лесно да се отстрани без да се оштети, така што можете да префрлате до вашите нокти толку често колку што сакате!Салон-стил нокти никогаш не било полесно." Тип на производ : GELLY СОВЕТ ESSENTIALS Големина : 15 ml Направени во САД.

Особините