.

Патка Кријат Пресврти за Куче Природни Третира Редовни 50 Пакет (5 Chews)- Пакување од 2

Патка Кријат Пресврти за Куче Природни Третира Редовни 50 Пакет (5 Chews)- Пакување од 2

DEN 624.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакување од 2. 100% природни куче третира.Вистински патка месо завиткани околу остри кожа стап. 100% Природни Големи Патка Кријат Пресврти комбинираат вистински патка месо со вкусен остри кожа да се создаде еден irresitible куче лекување.Овие високо хранлив и вкусен chews не содржат вештачки бои, адитиви или конзерванси и без пченица, пченка или соја за поддршка на здрава варењето на храната.

Особините