.

Туш Завеса Сет со Бања Килими Свежи Фарма Божиќ Jingle Bell Бела Бања Килими Поставите 4 Парче,Не се Лизга Килими,Тоалет Капак Капак и Бања Мат,Водоотпорен Туш Завеса за К

Туш Завеса Сет со Бања Килими Свежи Фарма Божиќ Jingle Bell Бела Бања Килими Поставите 4 Парче,Не се Лизга Килими,Тоалет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Нашата туш завеса се направени од полиестер ткаенини, кој е водоотпорен и издржливи.Нашите не се лизга бања душеци, О облик Тоалет Покрие и У тип килим се направени на корални руно.Оваа туш завеса поставите имаат меки и удобни текстура на кожата-пријателски материјал.Тоа се чувствува мека кога ќе чекор на бања мат со боси нозе.Поддршка на нашите туш завеса поставите имаат не се лизга ефект, и го задржува бања килим во место,и може да се задржи безбедноста на вас и вашето семејство.HD ПЕЧАТЕЊЕ : Ова туш завеса поставите користи HD печатење и имаат живи бои, и не е лесно да исчезнат.Стилски и убави туш завеса во собата може да ги красат вашата бања и направете ја вашата бања имаат нов изглед, така што може да го подобри вашиот тоалет искуство чувство.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : Нашата туш завеса се мери 72" L × 66" W; Тоалет капак покрие 18" L × 16" W; U форма килим 16" L × 20" W; Бања Мат 30" L × 20" В ве Молиме да го потврдите големина пред купување на погоден туш завеса во собата.ЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ : Бања завеса поставите вклучени 12 куки, вие само треба да се откажам тоа лесно.Можете да ја користите оваа туш завеса поставен да ги красат вашата бања, када, остатокот соба, Бебе соба, спална.ЛЕСНО НЕГА : Машина мие со ладна вода и се откажам да се исуши.Оваа туш завесата може да железо при ниски температури.Не кајгана или собори сува.Пакет се Вклучени : 1 x Туш Завеса(Со 12 куки) 1 x Бања Mat1 x O-обликувани Тоалетни Cover1 x U-облик Rug Material : Туш Завеса : Polyester Bath Мат, Тоалет Покрие, U-облик Килим : Корални Fleece Size Информации : Small Shower Завеса : 36" x 72"/ 66" x 72"/ 72" x 72"Бања Мат : 18" x 30"О облик Тоалет Покрие : 14" x 18"U-облик Килим : 15" x 18"Large Shower Завеса : 36" x 72"/ 66" x 72"/ 72" x 72"Бања Мат : 20" x 32"О облик Тоалет Покрие : 16" x 18"U-облик Килим : 16" x 20"Advantages Keep Бања Чисти Нашите туш завеса во собата е водоотпорен.Тоа може да го намали дамки од вода и може да се задржи на сува бања.Декорација - Нашите туш завеса во собата може да ги красат секој стил на бања и подобрување на луксузот на бања.Подароци - Оваа бања завеса во собата може да се користи како подарок за Денот на Вљубените, Св. Патрик, Велигден, Роденден, Денот на Таткото, на Мајката Ден.Maintenance Machine мие со ладна вода.Не кајгана тоа.

Особините