.

Sonneman Осветлување Tubo Тенок Полиран Хром Рамен Трим 41-инчен LED Суета

Sonneman Осветлување Tubo Тенок Полиран Хром Рамен Трим 41-инчен LED Суета

DEN 6256.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дизајнер : Роберт Sonneman.Телото крај : Полиран Хром.Тело материјал : Метал.Елегантно тенки тубуларна стакло ВОДЕНА бања бар и sconce осветлување систем.Располагање со сопствен крајот скратува, во избор на бои и големини.На Tubo Тенок Суета доаѓа во полиран хром финиш и бела гравирани сенка.Оваа тела е направен од метал и стакло материјал; Бара еден (1) на 26-вати ПРЕДВОДЕНИ од модулот (Вклучени) .Дизајнер : Роберт Sonneman Body крај : Полиран Chrome Body материјал : Metal Shade боја : Бела Etched Shade материјал : Glass ETL Listed Location оценка : Damp Voltage : 120 VDimming способности : ELVLumens : 1800 CRI : 85 Temperature : 3000 KDimensions : 4.25 инчи висок x 40 инчи широка x 3 инчи deep Shade димензии : 2 инчи висок x 40 инчи широка x 2 инчи deep Backplate димензии : 4.25 инчи висок x 4.25 инчи wide This тела треба да се hardwired.Професионалната инсталација се препорачува.

Особините