.

JSTEL поштенско Сандаче Покрие Магнетни беа 25,5 x 20.8 инчен Стандардна Големина Van Gogh Бадемово Цвет поштенско Сандаче Маска

JSTEL поштенско Сандаче Покрие Магнетни беа 25,5 x 20.8 инчен Стандардна Големина Van Gogh Бадемово Цвет поштенско Сандаче

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од високо трајни и флексибилни материјали.Поштенско сандаче покрие мерки околу 18 x 22 инчи.Ги исполнува сите USPS прописи.Одговара на повеќето стандардни димензии, метал поштенски сандачиња.Изработка yeilds богат изглед и висок крајот изглед anyon£Еднократно, промена опфаќа за секоја сезона.Исчезнат отпорни/Сите временски услови винил со магнетни ленти£Едноставно да се однесуваат и да ги отстраните; останува во место со тешки магнети кои работат на должината на секој крај; нема лепила е потребно.Ова Сандаче Преуредување Маска е направена со висок степен на трајни винил дека ќе се трансформира во вашата уморна стара поштенско сандаче во уметничко дело.Се вклопува Стандардна Големина USPS Одобрени од Руралните поштенско Сандаче .Промена на сезона.Додадете појавување знаме да се координираат на боите во вашиот простор.

Особините