.

ЦЕЛ соодветна Замена за Коника Minolta 128 MB Меморија (950-171) - Generic

ЦЕЛ соодветна Замена за Коника Minolta 128 MB Меморија (950-171) - Generic

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЦЕЛ соодветна Замена @ Коника Minolta 128 MB Меморија (950-171) - Генерички.Зголемуваат капацитет за складирање на машини со нашата општа Хард Дискови и меморија.Тој е опремен со екстра капацитет на складирање до кој ви овозможува да ја запази големи количини на податоци.Овој производ има се тестирани и потврдени на машини наведени.Проширување на Печатач Меморија и Хард Дискови е докажано да се подобри печатење на извршувањето на сложени документи со зголемување на проток на податоци.Нашиот Хард Дискови и Меморијата што се конструирани да се оригиналните ОЕМ спецификации.Гарантира Супериорен Квалитет ги Исполнува или го Надминува Високите Цени ОЕМ Производи.Нашите Производи се произведени со нови компоненти и воздух-запечатени во ISO-9001, ISO-9002, ISO-14001 квалитет сертифицирана фабрика.Нашите Производи се дизајнира, развива и Произведени за Употреба во Северна Америка.Употреба на нашите материјали не празнина вашиот машини гаранција.Производителот Бренд Имиња, Референтен Дел Броеви и Логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Сите бренд име ознаки или референци се направени исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.Сликите се користи како Референца.Производите се базирани на Опис.Сите Производи се продаваат во Мало Пакување.Мало Пакување е Предмет на Промена.Компатибилен Бренд Меморија за Коника 7812n / Коника 7812dxn Боја / Коника 7821n / Коника 7821dxn Боја.

Особините