.

YZZSJC Салата Макара за Кабел Машина Прилог Систем Вчитување Pin Кревање на Тренингот Рака Biceps Triceps Рака Обука Макара за Кабел Машина Систем

YZZSJC Салата Макара за Кабел Машина Прилог Систем Вчитување Pin Кревање на Тренингот Рака Biceps Triceps Рака Обука Макара

DEN 1276.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Добиете сите опсег на движење на лат pulldown машина или triceps кабел стојат без кршење на банката или преземањето вредни простор во вашата гаража.Совршен за triceps push-падови, лат се повлече-падови, и многу повеќе!.Тоа може да ви помогне брзо да се подобри ефикасноста на вашиот во секое активност и е идеален за остварување на рацете, грбот, рамената, стомакот и подобрување на контрола сила.Тоа е многу лесен за употреба, можете да се поврзете до кабелот макара во почетниот салата или земете со вас да се редовни салата.Овој пренослив контрола на зглобот ролери може да ви помогне брзо да се подобри ефикасноста на вашиот во секое активност, која бара сила и вежби за рацете, грбот и зглобовите.Тоа е едноставен за користење и користи времето-докажан метод за развивање на крајната зафат сила.Исто така, тоа е одлична за врвката за околу рака и рехабилитација на пациентите да ги вежбате дома.Лесно да се земе било каде, кога ќе сакате да го прави на обука.Рака : фитнес опрема на арм biceps triceps It им помага да се создаде моќ и супериорна сила во вашиот зглоб и лактите.Тоа е едноставен за користење и користи времето-докажан метод за развивање на крајната зафат сила.Исто така, тоа е одлична за врвката за околу рака и рехабилитација на пациентите да ги вежбате дома.Лесно да се земе било каде, кога ќе сакате да го прави на обука.

Особините