.

Bonarty DIY Капчиња Предиво Колекции,Везана Latch Кука за Полнење Недовршени Crocheting Килим Предиво Перница Везови Тепих Поставите Црни и Бели Ленти

Bonarty DIY Капчиња Предиво Колекции,Везана Latch Кука за Полнење Недовршени Crocheting Килим Предиво Перница Везови Тепих

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доволно везови нишка (еден бои во еден пакет ), апсолутно се исполнат одлуки потреби.Latch Кука Килим Комплет погоден за Деца, почетници и занаетите љубовници.Исто така, Тоа е прекрасно семејство проект, уживаат во занаетчиството со вашите деца.Празно везени крпа со црвена 10×10 мрежа линии, го прави лесно да се пресмета на соодветните боја.На готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, или DIY тепих, и др.Опис : - Latch Кука Килим Комплет погоден за Деца, почетници и занаетите љубовници. - Исто така, Тоа е прекрасно семејство проект, уживаат во занаетчиството со вашите деца. - Празно везени крпа со црвена 10×10 мрежа линии, го прави лесно да се пресмета на соодветните боја. - Доволно везови нишка (еден бои во еден пакет ), апсолутно се исполнат одлуки потреби. - Готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, или DIY тепих, и др.Спецификација : - Материјал : Акрил + Крпа - Готовиот Производ Големина : Прибл. 80 x 50cm / 31.50 x 19.67 инчен - Комплет вклучува : пре-сече килим предиво, боја картичка, везени крпа, latch кука, боја цртежи.Пакетот Вклучува : 1 Сет Latch Кука Kits Note : Овој производ е недовршена, треба да го сторат тоа со себе.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Pleasebe потсети дека поради светлосни ефекти и monitorsbrightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде slightlydifferent од слики.Ве молиме да се разбере.

Особините