.

1 до 10 Тон Синџир ја воочи големината и Прирачник Рака Синџир Блок, 15 Нога Подигнете со 2 Куки (6613LBS)

1 до 10 Тон Синџир ја воочи големината и Прирачник Рака Синџир Блок, 15 Нога Подигнете со 2 Куки (6613LBS)

DEN 9096.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Долг животен век】 Манган челик школка дизајн, ефикасна заштита на внатрешни делови, така што внатрешните делови не се лесно да се оштети, долг животен век. 【Спречи подигање на објекти од испаѓање】Манган челик кука дизајн, од легиран челик борбата против процес, кабел плоча анти-кука дизајн. 【Ефикасна】 парична Казна челик опрема дизајн, со високо-квалитетни ротирачки водич тркала, да се подобри механички ефикасност. 【Материјал 】G80 синџир дизајн, и до 5 пати кршење сила, ефективна сила на повеќе од 30000 пати. 【Широко се користи】 Рака подготвени полињата за синџири се погодни не само за цевна инсталација/дигање/site изградба, но исто така и за рудникот/фабрика/фарма/dock/магацин.Параметри Модел : HSZ 1 Т*3м,2 T*3м,3 T*3м,5 T*3м,10 T*3m Тип : Прирачник gourd Нето тежина : 9.5 kg надморска Височина : 3-12m Синџир дијаметар : 6-10мм Оценет кревање тежина : 500-10000 kg Апликација:цевна инсталација / кревање на тешки предмети / site изградба / рудникот / фарма / / прием / пристан Опис HSZ тип рака повлечете gourd не се изедначи и не се заглавени синџир.Карактеристики : G80 синџир; Супер носивоста; Анти-падот покритие; парична Казна челик опрема; Анти-вирусот кука Манган челик школка дизајн, ефикасна заштита на внатрешни делови, така што внатрешните делови не се лесно да се оштети.Манган челик кука дизајн, од легиран челик борбата против процес, со кабел плоча анти-кука дизајн.Парична казна челик опрема дизајн, со високо-квалитетни ротирачки водич тркала, да се подобри механички ефикасност.G80 синџир дизајн, и до 5 пати кршење сила, ефективна сила на повеќе од 30000 пати.Не само за цевна инсталација / кревање на тешки предмети / site изградба, но исто така и за рудникот / фабрика / фарма / пристан / магацин.

Особините