.

Хамилтон CAL80399 701N Калибриран Шприц, 10 Microliter, 26S Колосек, Точка Стил 2

Хамилтон CAL80399 701N Калибриран Шприц, 10 Microliter, 26S Колосек, Точка Стил 2

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Хамилтон 700 серија шприц. 10 microliter. 26s колосек.Зацементира игла престанок, точка стил 2. Пакет на еден.Хамилтон Компанија произведува течност ракување, процесот analytics, роботика, и автоматски складирање на производи за живот науки и биотехнологијата индустрии.Компанијата, основана во 1953 година, е со седиште во Рено, NV.

Особините