.

Bustillos ТВ Застане за Телевизори до 90, Звук Бар Полица: Да, Дизајн: Кабинет/Затворен за Складирање

Bustillos ТВ Застане за Телевизори до 90, Звук Бар Полица: Да, Дизајн: Кабинет/Затворен за Складирање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Звук Бар Полица : Да, Дизајн : Кабинет/Затворен за складирање.Предлага Број на Луѓе : 2, Дополнителни Потребни Алатки : Завртка Возачот; Моќ Вежба; Чекан.Кабинетот Внатрешни работи : 13"" H x 17"" W x 13"" D, на Ниво на Собрание : Целосна Собранието е Потребно.Целосна или Ограничена Гаранција : Ограничен Број на Кабинети : 3. Возрасни Собранието Е Потребно : Да, Комерцијална Употреба : Да.

Особините