.

Annadue Транспарентен Мулти-Ниво на Заштита Вода за Ладење, Пумпа, кафуле, ПАБ-FS6MB-24 за Компјутерски Систем за Ладење(Црна)

Annadue Транспарентен Мулти-Ниво на Заштита Вода за Ладење, Пумпа, кафуле, ПАБ-FS6MB-24 за Компјутерски Систем за Ладење(Црна)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 метри на главата дава многу моќен капацитет на ладење.Факултетот за дизајн на резервоарот за вода и пумпа прави инсталација многу погодно.Мулти-ниво на заштита гарантира безбедно функционирање.На 800 L / H тече го оценувате прави топлина дисипација многу ефикасна.Исклучителен изглед, достапни во две бои, може да ги красат вашиот компјутер водено ладење на водата во резервоарот.Функција : 1. На 800 L / H тече го оценувате прави топлина дисипација многу ефикасна.2. 4 метри на главата дава многу моќен капацитет на ладење.3. Факултетот за дизајн на резервоарот за вода и пумпа прави инсталација многу погодно.4. Мулти-ниво на заштита гарантира безбедно operation5. Исклучителен изглед, достапни во две бои, може да ги красат вашиот компјутер вода за ладење на вода tank Spec : Предмет Тип : Вода за Ладење, Пумпа за Tank Model : ПАБ-FS6 MB-24 Material : Алуминиум анодна + PMMARated Струја : 0.7 ARated Моќ : 8 WPump Глава : 4 Meters Pump Тече : 800 L/HStarting Напон : 7 VThe Највисок Напон : 13.5 VOptional Боја : Црна, Silver Power Конектор : големи 4 P (plug моќ) + мал 4 pin (plug на матичната плоча, поддршка на PWM за контрола на брзината)Пакет Листата : 1 x Pump2 x Гума Rings2 x Завртка Bags2 x l Тип Bracket2 x Круг Тока Алатка.

Особините