.

КАНЗАС ДРЖАВАТА WILDCATS НАСЛОВ НА ИГРАТА-КАНЗАС ДРЖАВНИОТ УНИВЕРЗИТЕТ 11X17 ИНЧЕН ЏАМБО АВТОМОБИЛ МАГНЕТ

КАНЗАС ДРЖАВАТА WILDCATS НАСЛОВ НА ИГРАТА-КАНЗАС ДРЖАВНИОТ УНИВЕРЗИТЕТ 11X17 ИНЧЕН ЏАМБО АВТОМОБИЛ МАГНЕТ

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ ОД СТРАНА НА ВАШИОТ ОМИЛЕН УЧИЛИШТЕ.МЕРКИ - 11x17-ЏАМБО ГОЛЕМИНА.ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА БОИ-ФОТО КВАЛИТЕТ-ВОДООТПОРЕН-ИСЧЕЗНАТ ОТПОРНИ.СО ГОРДОСТ СЕ НАПРАВЕНИ ВО САД.СТАПЧИЊА НА БИЛО КОЈ МЕТАЛ ПОВРШИНАТА. 100% ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ од страна на NCAA ЏАМБО НАСЛОВ НА ИГРАТА МАГНЕТ MEAURES 11 X17 ИНЧИ ПОКАЖЕ СИТЕ НАДВОР ГОРДО со нашите високо квалитетни магнети за да се покаже исклучите вашиот училиште дух во светли, око-фаќање на боја.Овие фото квалитет отпечатоци се умре сече и функција вашиот омилен тим бои и логото на нашиот супер симпатична polka точка магнет.Тие се придржуваат лесно да се вашиот автомобил, фрижидер, или било која друга метална површина, и се водоотпорен.Направен во САД.

Особините