.

Смешни Фокс Рака Нацртана Шема Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

Смешни Фокс Рака Нацртана Шема Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење

DEN 1029.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 ПАРЧЕ КРПА SET - Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.5 инч, 1 Headband 8.7 X 5.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.8 инч.Со прилагодливи Лепенка и еластична ремени за која било големина.МАТЕРИЈАЛ - Корални Руно Направени од полиестер.Мека,дише,удобно ,абсорбента и не падне, без оштетување на косата и кожата-пријателски.И без разлика ладен или топол ден, останете атмосфера на сите цела година.Безбедна : Силна велкро затворање & трајни еластичен еластична бенд за прилагодливи и удобно се вклопуваат.Силна широк & долго велкро гарантира заврши никогаш не се лизга или паѓа надвор.ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ - Ова заврши бања пешкир поставува е практичен подарок за жените, девојка, или девојка на прилики за спа,патување, плажа, туш,салата,ученичкиот дом на Божиќ,денот на Благодарноста,Нова година, за Денот на Вљубените подароци.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : машина перат/рака мие и сува.Оваа спа поставите станува помек секој пат кога тоа е машина измиени.Ние препорачуваме перење откако пред носење.Потоа, како што минуваше времето, станува помек и поудобно.Карактеристики : - Направени од Високо-одделение корални руно ткаенина, лесна и мека, може да се апсорбираат вода брзо - Супер абсорбента и ултра лесен - Една големина одговара на повеќето,4 прилагодливи копче затворање, магија налепница и еластична врвот. - Не носат крзно,не исчезнат,мека и дише - Лесно да се земе и исклучување со велкро прицврстување - Машина Перат,ја Собори или Висат Сува.Еко-пријателски Печатење Ние ги користиме реактивен технологија на печатење до боја на крпи.HF-RS-течност за намалување на системот може да се направи подобро постојаност на боја.Затоа нашите крпи се издржливи и анти-бледнее, на боја исто така е повеќе светли и убави.На реактивна печати зелена и еколошки боење процес, кој е природна и без стимулација на човечкото тело, па тоа е здраво и безбедно за вас и вашето семејство.Разни Прилики Совршен за завиткување сами по релаксирачка бања и освежувачко туширање.Без разлика дали сте дома, колеџ ученичкиот дом, фитнес, сауна, соба, бањата или на плажа како прикривање.Уживајте во пријатна момент cuddled во овој заврши.На крпа и завиткајте е убав подарок за пријател или семејство што го сакаш.Сет вклучува : 1 Бања пешкир : 31.5" x 60"(80*150 CM) 1 Сува Коса Капа : 9.8" x 25.6"(25*65 CM) 1 Headband : 5.9" x 8.7"(15*22 CM) Топло answer : ___________________________ Note : - вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина, и светлината -за Било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние посветена на 100% задоволството на нашите клиенти.

Особините