.

ISCAR DCM 0748-598-100A-8D 3200966 Заменливи Вежба Совет, 0.748 да 0.783 Дијаметар, 8xD, 5.98 Макс. Длабочина, 1 месо тело со Дијаметар, 9.19 Целокупната Должина

ISCAR DCM 0748-598-100A-8D 3200966 Заменливи Вежба Совет, 0.748 да 0.783 Дијаметар, 8xD, 5.98 Макс. Длабочина, 1 месо тело

DEN 9542.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

0.748 да 0.783 инч. 5.98 инч. 1 инч. 8 Xd преку coolant.Iscar 3200966 DCM 0748-598-100 A-8 D Indexable Главата Вежба, 0.748 да 0.783" Дијаметар, 8x D, 5.98" Макс. Длабочина, 1" месо тело со Дијаметар, 9.19" Целокупната Должина.Семејството Ознака : DCM-8 D (.394-1.020") CHAMDRILL, indexable главата вежби, со 8x D дупчење на длабочина.

Особините