.

BRYNE Мека Цвет Форма Пет Јака Мачки Кучиња Постоперативна Обновување Заштита Јаки Smart Конус Спречи Залак Симпатична (Боја : Крави, Големина : L)

BRYNE Мека Цвет Форма Пет Јака Мачки Кучиња Постоперативна Обновување Заштита Јаки Smart Конус Спречи Залак Симпатична

DEN 799.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се чисти, меки и удобни внатрешниот слој сунѓер.Лесно да се носат и прилагодување на стегање малку.Помага да се надминат лижат-залак, чеша-нула циклус, завршува само-нанесени рана влошување или осакатувањето.Со три големината ленти кои ќе ви се прилагоди на големината на конус за безбедна одговара.Домашни миленици остатокот повеќе лесно и положи својата глава удобно во било која позиција.Боја : како pic Material : Полиестер + Sponge Size Детали : Големина за Животните Стилови = назад средината висока 10.5 јака обемот 30-33cm M = Назад Средината Висина 12.5 Јака 35-38cm L = назад средината висина 14.5 јака обемот 38-41cm Size за Цвет Стил S = назад средината висок 11 јака обемот 25-28cm M = Назад Средината Висина 13 Јака 30-33cm L = назад средината висина 17 јака обемот 35-38cm Package вклучуваат : 1pc * домашно Милениче Обновување Collar How за користење : Вграден на вашето домашно милениче вратот; се прилагоди на најсилните позиција и оставете задржани 1-2 cm.Нашата мисија е да ги споделите со сите сопствениците на домашни миленичиња уживаат во секој втор со своите миленици!Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогнат во рок од 24 часа.Кликнете на Портокал Копчето за да се Купи Сега!.

Особините