.

ZHM мобилни Телефони Поправка Замена Дел за Huawei SIM Картичка Фах + SIM Картичка Фах + Micro SD Картичка Послужавник за Huawei Чест Игра 4T Резервни Делови (Боја : Црна)

ZHM мобилни Телефони Поправка Замена Дел за Huawei SIM Картичка Фах + SIM Картичка Фах + Micro SD Картичка Послужавник

DEN 1740.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поправка комплет Ова е одлична замена за вашиот скршен, расипан, напукнато или мртви пиксели мобилен телефон делови!.Лесен за инсталација, Можете да пребарувате инсталација видеа на youtube лесно.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Не двоумете се да не контактирате доколку имате било каков проблем.Уживајте во вашата шопинг.SIM Картичка Фах + SIM Картичка Фах + Micro SD Картичка Послужавник за Huawei Чест Игра 4 T. 1. SIM картичка фах + SIM картичка фах + Micro SD Картичка Послужавник за Huawei Чест Игра 4 T.2. Замени скршен или нефункционален еден.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Целосно се вклопуваат и да работат.5. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Особините