.

Ноќта на вештерките Argyle Plaid Шкотскиот Деца Лицето Маска со Носот Жица Момчиња Прилагодливи Обновливи Перат Bandana 5 КОМПЈУТЕРИ со 10 Филтер

Ноќта на вештерките Argyle Plaid Шкотскиот Деца Лицето Маска со Носот Жица Момчиња Прилагодливи Обновливи Перат Bandana

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Високо-квалитетни материјали : Изработени од Полиестер Опремени со заменливи заштитни филтри, М-во облик на нос клип, високо-квалитетна ткаенина дизајн, со максимална удобност, breathability и мекост.М-во облик на нос клип : специјално Дизајниран за лице од постарите деца, М-во облик на нос клип совршено се вклопува детето е лице без да остават празнини и подобро ги штити вашето лице.Широк спектар на апликации : На обновливи маска е погоден за возење велосипед, трчање, патуваат, училиште и секојдневна употреба.Заштитете ги вашите деца од магла, чад, автомобил издувни гасови, пасивното пушење, итн.Обновливи и перат : ве Молиме перење пред првата употреба.Машина за миење со ладна вода, рака мие, не кајгана, не сува чиста.Прашина загадувањето маска ќе ве заштити од прашина, загадувачи, студ, дожд и опасност, индустриски емисии, возило на издувните гасови, пасивното пушење, итн.Ноќта на вештерките Argyle Plaid Шкотскиот Деца Лицето Маска со Носот Жица Момчиња Прилагодливи Обновливи Перат Bandana 5 КОМПЈУТЕРИ со 10 Филтер【 Материјал Опис 】Полиестер【Додатоци структура】Опремен со два заменливи заштитни филтри, М-во облик на нос клип【Производ перформанси】Заменливи заштитни филтри : Секоја маска е опремен со два заменливи заштитни филтри за лесна употреба.М-во облик на нос клип : специјално Дизајниран за лице од постарите деца, М-во облик на нос клип совршено се вклопува детето е лице без да остават празнини и подобро ги штити вашето лице.Сеопфатна и ефективна заштита : Оваа маска ви помага ефикасно да се изолира автомобил издувни гасови, втората рака чад и други супстанции, кои ви даваат на сите круг на заштита.Изглед дизајн : Додека за заштита на вашето здравје, убави модели, исто така, направи да полна со индивидуалност.【Применливи сценарија】Погодна за отворен и јавна употреба.【 Перење инструкции 】препорачливо е да се мијат со рака, наместо на белење.

Особините