.

Simayixx Електрична Четка За Заби Спречување На Расипување На Забите Вода За Загуба Полнење Жица Со 8 Четка Глави Чистење 5 Начини Длабоко Чистење Свеж Здив Добро За Здр

Simayixx Електрична Четка За Заби Спречување На Расипување На Забите Вода За Загуба Полнење Жица Со 8 Четка Глави Чистење

DEN 349.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

【5 ПЕРСОНАЛНИТЕ РЕЖИМИ & МОЌ ПОТСЕТНИК 】Електрични четки за заби поддржува 5 начини : Чистење,полирање,Бела, Gumcare и Scnsitive со обратен фреквенцијата за распуштање на површинските дамки.И масажа режими испорача мазна microbursts на ткиво за да се подобри циркулацијата на крвта и здравјето на непцата.Секој четка главата доаѓа со заштитна маска за да ја задржиш чисти и хигиенски!Секој четка главата трае до 3 месеци, па тоа ќе биде повеќе од 2 години.Електрична Четка за заби Вода за Загуба Полнење Жица Со 8 Четка Глави Чистење 5 Начини Длабоко Чистење Свеж Здив и Поздрава Насмевка Функција : 【32000 VPM ВИСОКИ ВИБРАЦИИ】Батерија електрична четка за заби со напредната висока технологија обезбедува 32,000 висока-брзина на вибрациите во минута ефикасно да се разјасниме дамки! 10 X Чистење Ефект отколку прирачник четка за заби и 5 X од обичните Моќ електрична четка за заби.Апсолутно идеален choise за сите вас.【8 ЧЕТКА ГЛАВИ ТРАЕ 2 ГОДИНИ】 Електрични четки за заби доаѓа со 7 замени четка за заби главата(вкупно 8 четка глави) .На електрична четка за заби е IPX7 стандард.Вие исто така може безбедно да се четка со тоа во бања или туш. 【32000 VPM ВИСОКИ ВИБРАЦИИ】Батерија електрична четка за заби со напредната висока технологија обезбедува 32,000 висока-брзина на вибрациите во минута ефикасно да се разјасниме дамки! 10 X Чистење Ефект отколку прирачник четка за заби и 5 X од обичните Моќ електрична четка за заби. Пет вибрации режими (чистење на владата, полирање режим, белење режим, Gumcare режим, Scnsitive режим)4. 【СОВРШЕН ПАРТНЕР ЗА ПАТУВАЊЕ】 - Трае најдолго 180 дена по само 5 часа за целосно полнење.

Особините

Product standard configuration:
brush head + manual + random hidden charging cable at the bottom
1. Random hidden charging cable at the bottom, gold-plated buttons, :
2. Imported food-grade brush, anti-falling, anti-scattering, rounding process treatment :
3. Five vibration modes (cleaning mode, polishing mode, whitening mode, Gumcare mode, Scnsitive mode) :
4. The whole body is IXP7 watertight design, the body can withstand water washing and foaming, and can be put into the water for a short time without affecting its performance. :
Product Inclusion:
Electric Toothbrush x1 :
Brush head x 8 :
Random hidden charging cable at the bottom x1 :