.

UXZDX Ratchet Клуч, Автоматски, Брзо и Труд за Заштеда на Двојна Намена Open-end Прилагодлив Клуч, Автоматски Поправка на Хардвер Алатки (Боја : Сребро)

UXZDX Ratchet Клуч, Автоматски, Брзо и Труд за Заштеда на Двојна Намена Open-end Прилагодлив Клуч, Автоматски Поправка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На ratchet глава може да се ротира до 180 степени : тоа е погодно да се користи во различни просторни агли; нервира клуч : сфаќа избор на напред ротација и обратно ротација.На задебелување на производство на сила е голема и не е лесно да се скрши, вртежен момент е голем и животот е долга.Компактен 72-заб ratchet : Тоа само треба 5 степени за да ги ротира еднаш, што е погодно за употреба во мали простори.Целосно полиран никел-обложено огледало површина : мазна површина, ефективни анти- ' рѓа, продолжување на работниот век.Материјал : Хром vanadium челик има висока цврстина, силна жилавост и поголем вртежен момент.На ratchet глава може да се ротира до 180 степени : тоа е погодно да се користи во различни просторни агли; нервира клуч : сфаќа избор на напред ротација и обратно rotation The задебелување на производство на сила е голема и не е лесно да се скрши, вртежен момент е голем и животот е долга.Компактен 72-заб ratchet : Тоа само треба 5 степени за да ги ротира еднаш, што е погодно за употреба во мали простори.Целосно полиран никел-обложено огледало површина : мазна површина, ефективни анти- ' рѓа, продолжување на работниот век.Материјал : Хром vanadium челик има висока цврстина, силна жилавост и поголем вртежен момент.Еден начин ratchet, подвижна глава двојна цел wrench Package содржи : 1x wrenchnotes : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3мм разлика.Бидејќи набљудувачите и различни светла се различни, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот.ви благодариме за разбирањето.Овие универзални клучеви се идеални за поправка или замена на кујни, бањи, столари или механика, автомобили, мотоцикли и велосипеди.

Особините