.

Sanamity Салата Опрема за Дома - 6/8/10/12/15 Кг Тегови, Сет од 2 10 Фунти Тегови 12 Lb Dumbbells Салата Сет за Дома Тренингот Дома Опрема за Вежбање

Sanamity Салата Опрема за Дома - 6/8/10/12/15 Кг Тегови, Сет од 2 10 Фунти Тегови 12 Lb Dumbbells Салата Сет за Дома Тренингот

DEN 537.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

РАЗНОВРСНА : Тегови нудиме можност да се концентрира на одредени мускулни групи или да се добие целосна тело тренингот.NEOPRENE СЛОЈ ЗА ПОДОБАР СТИСОК : Здрав Neoprene облога овозможува лесно зафат и не се лизга текстура така што немора да се грижите за тегови лизгаат од вашиот испотени раце.ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН ДИЗАЈН : Овие гира поставува заземаат многу малку простор и може да бидат поставени насекаде без да се грижиш за валање, како резултат на нивната хексадецимален облик.Ентериерот е направен од леано железо, со силна, мат финиш.ГРАДЕЖНИШТВО : Железо core направени од A48 Одделение 20 железо потоа прецизност натопена во 3мм на neoprene за безбедност и удобност.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН DUMBELLS; Neoprene тегови се идеални за моќ прошетки, групни вежби, bodybuilding, јакнење на мускулите, ублажување на стресот, физичката терапија и други општи вежби.

Особините