.

Luxshiny Десерт Екранот Купола Храна Покрие Купола Сирење Топење Купола Бифтек Покрие Купола Торта Купола Плоча Служат Опфаќа за Храна 26. 5CM

Luxshiny Десерт Екранот Купола Храна Покрие Купола Сирење Топење Купола Бифтек Покрие Купола Торта Купола Плоча Служат

DEN 546.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бифтек храна маска е направена за безбедно и обновливи материјал.Десерт поклопецот е удобен и практичен, не е лесно да се оштети, погодно за чување и погоден за употреба во разни места.Уникатно и удобно се справи со дизајн ви овозможува лесно да ги укине плоча капак и го стави назад.Може да ги покрие храна повеќе погодно, заштити, колачи и разни деликатеси.Храната поклопецот е многу погодна за семејни кујни, професионални ресторани, авто - сервис ресторани и разни места.Карактеристики - Материјал : Акрил, Храна Одделение PC - Стек храна маска е направена за безбедно и обновливи материјал - десерт поклопецот е удобен и практичен, не е лесно да се оштети, погодно за чување и погоден за употреба во разни места - Уникатно и удобно се справи со дизајн ви овозможува лесно да ги укине плоча капак и го стави назад - Може да ги покрие храна повеќе погодно, заштити, колачи и разни деликатеси - храната поклопецот е многу погодна за семејни кујни, професионални ресторани, авто - сервис ресторани и разни места - Боја : транспарентен - Size : 26. 5x26. 5x14cm Пакет Вклучувајќи 1 x 26. 5 CM Храна Капак.

Особините