.

Нечистотија-Отпорни Покрие Lulumi Lanyard Телефон Случај Компатибилен со Oppo Рено, Мода Потпирачот TPU Мека Симпатична Анти-Прашина Водоотпорен Браник Дизајн Заштитна, Црн

Нечистотија-Отпорни Покрие Lulumi Lanyard Телефон Случај Компатибилен со Oppo Рено, Мода Потпирачот TPU Мека Симпатична

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Функционална Wristband Носителот] - Флексибилни wristband може да стане мобилен телефон носителот лесно. [Двојно Lanyards Вклучени] - случај има сет на отстранлив врат lanyard, зглобовите lanyard и прст прстен.Во друг збор, една долга и еден краток lanyards. [Топ Дизајн] - 100% Сосема Нов, изработени од зелен материјали.Ние анализа и изберете Врвот Дизајни на нашата студија за нашите Клиенти. [Заштитна] - Мека TPU и Целосно ги Покрива со сите копчиња носи поголема заштита.Камерата исечок дуе 1.0 mm, па тоа може да се спречи вашиот објектив од гребење. [Фитинг] - Секој пирс и копче за капакот се совршено да се совпаѓаат (Слушалка, МИКРОФОН, итн.).Тесно поврзани со телефонот создава оригинални чувство на допир.

Особините