.

TOPINCN очила за сонце Закачалка, Виси очила за сонце Организатор Едноставен Стил Количка за Практична мала Тежина Мал Компактен за Затворен за Дома за Соба

TOPINCN очила за сонце Закачалка, Виси очила за сонце Организатор Едноставен Стил Количка за Практична мала Тежина Мал

DEN 453.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мал и компактен : мал и компактен облик може да се закачи на вратата, ѕид, плакар или pendant, и очила за сонце складирање решетката може да бидат обесени безбедно.Голем капацитет : На " очила со чување има повеќе слотови за бесење, голем капацитет и простор за заштеда на енергија.ИЗДРЖЛИВИ и погоден за носене : На " очила со складирање е направен од чувствува материјал, издржлив и носат‑отпорни, и еколошки.Поле на примена : На " очила со складирање, исто така може да лесно да се продавница за накит, козметика, шноли, и модни додатоци за да се задржи вашата соба чисти и уредно.Едноставен стил : На " очила со чување е идеален начин да се целосно прикажување на очила за сонце, која е мала тежина и количка.

Особините