.

Daoluogan T10 Завртка Нерѓосувачки Челик Навој Род Должина 560mm Доведе 2mm 3мм 4mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm Трапезоидна Вретено за 3D Печатач Делови (Боја : Теренот 2mm Доведе 10мм, Големин?

Daoluogan T10 Завртка Нерѓосувачки Челик Навој Род Должина 560mm Доведе 2mm 3мм 4mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm Трапезоидна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

T10 Завртки Сет Изработени од метал материјал,издржлив и флексибилни.Парична казна производство и практична.Водич Должина : 560mm; Дијаметар : 10мм.Навој Род Теренот и води : на Теренот 2mm доведе 2mm, Теренот 3мм доведе 3мм, Теренот 2mm доведе 4mm, Теренот 2mm доведе 8мм, Теренот 2mm доведе 10мм, Теренот 2mm доведе 12mm, Теренот 2mm доведе 14mm, Теренот 2mm доведе 16mm, Теренот 2mm доведе 20mm.Ова Т-тип на завртката е нов тип на завртката е главно се користи во stepper мотор, машинската шини и други опрема.Пакување Листа : 1pcs T10 завртка(не вклучува месинг ореви).Тип : T10 screw Diameter : 10mm Screw материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Guide Должина : 560mm.Теренот : 2mm Доведе : 2mm (еден раководител,орев се сврти еден круг,завртка напред 2mm)на Теренот : 3мм Доведе : 3мм (еден раководител,орев се сврти еден круг,завртка напред 3мм)на Теренот : 2mm Доведе : 4mm (двојно-глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 4mm)на Теренот : 2mm Доведе : 8мм (четири главата,орев се сврти еден круг,завртка напред 8мм)на Теренот : 2mm Доведе : 10мм (пет главата,орев се сврти еден круг,завртка напред 10мм)Теренот : 2mm Доведе : 12mm (шест-глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 12mm)на Теренот : 2mm Доведе : 14mm (седум-глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 14mm)на Теренот : 2mm Доведе : 16mm (осум-глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 16mm)на Теренот : 2mm Доведе : 20mm (десет главата,орев се сврти еден круг,завртка напред 20mm)Пакет содржина : 1pcs T10 завртка.

Особините