.

TBGTBS Количка за Складирање Кутија со Капак Оксфорд Ткаенина Складирање Кутија Преносни Облека Организатор Уредната Куфер Ватенка Сад Торба со Патент Дома Организа

TBGTBS Количка за Складирање Кутија со Капак Оксфорд Ткаенина Складирање Кутија Преносни Облека Организатор Уредната Куфер

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Inbox користејќи Оксфорд ткаенина материјал, може да се мијат, доволно за да го вклучите тип, обичен изглед, едноставна и нежни, силни и издржливи, може да се користи постојано. 2. Inbox виткање дизајн, виткање дебелина од само 1inch, кога не е во употреба може да биде укината нагоре за да се олесни складирање не заземаат простор. 3. Оваа inbox патент мазна, цврста линија, цврсти неметални колапс линија, убава и практична.На патент е дизајниран да биде прашина-доказ. 4. На предната страна на дојдовното сандаче, и двете страни имаат рака под рака, се движи полесно, лесно може да се стави во гардероба или move to use. 5. Кога складирање кутија може да се користи за да се соберат облека и играчки, итн. може да зачувате простор, така што дома повеќе уредни.Опис на производот : Материјал : Оксфорд ткаенина;Големина : мали сандаче големина : 38 x 26 x 15cm, пакување големина : 38 x 15 x 3cm;Совети : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.2. Бидејќи на различни екранот, светлината е различен, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините