.

Лесен За Употреба Дупка Видов Малку Сет 65mm Ѕид Дупка Видов Центар Вежба Малку месо тело за Полнење За Конкретни Цемент Камен

Лесен За Употреба Дупка Видов Малку Сет 65mm Ѕид Дупка Видов Центар Вежба Малку месо тело за Полнење За Конкретни Цемент

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : High Speed Челик.Боја : Како На Слики Шоу.Дупка Видов Дијаметар : 65mm(Прибл.).Име : Ѕид Дупка Видов Центар Вежба Опис : .Зголемена дебелина на ѕидот дупка видов подобрува издржливост и ги загуба на заб, 2 X потрајни со 50% подолг живот од другите бренд дупка пили.Дупка пили може да се намали на дрво, иверица, пластика, base, мека гипс, cornhole одбори и тенки метали.Карактеристики : Материјал : Висока Брзина Steel Color : Како Слики Show Hole Видов Дијаметар : 65mm(Прибл.)Име : Ѕид Дупка Видов Центар Вежба Опис : 1.65 mm Дупка Видов Комплет се користи за дупчење ѕидови, камења, тули,или за инсталација за климатизација, итн.2.Лесно и брзо да се perforate.3.СДС плус месо тело, машки конец адаптер.4.Изработени од high speed челик материјали, цврсти и издржливи.5.Објектот Состојба : 100% Сосема New Size табела : Дупка Видов Дијаметар : 65mm(Прибл.)Пакет се вклучени : 1*Дупка Saw1*Вежба Bit1*Поврзување Rod Notes : 1. 1 инч = 2.54 cm2. Ве молиме мерка го тоа сами да го изберат правото големина.3. Поради разликата помеѓу различни прикажува, слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Ве молиме бидете сигурни дека производот се користи за да се вежба со доволно енергија за да ја ротирате дупка видов соодветно, а исто така провери дали точно напред движење е ангажирана.

Особините