.

Hozee Игра Картичка Складирање Багажник, Голем Капацитет Игра Диск Организатор Мулти Функционални ABS Прецизни Интерфејс погоден за носене за Префрлање за Префрлање ?

Hozee Игра Картичка Складирање Багажник, Голем Капацитет Игра Диск Организатор Мулти Функционални ABS Прецизни Интерфејс

DEN 736.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Универзален : Оваа складирање кутија носител е специјално дизајниран за чување на играта картички и игра дискови, компатибилен за Префрлување, за да се Префрлите Лајт, професионален дизајн.Прецизни Интерфејс : Прецизно сечење и интерфејс обезбеди совршена применливост, погоден за инсталација локација, и лесен за инсталација за складирање повеќе игра картички.Уредно Чување : да се Чува вашата игра картички и игра картичка кутии со цел, уредно наредени, лесно да се соберат или продавница, и полесно да се најде.Голем Капацитет : игра картичка складирање заградата има голем капацитет, која може да собере до 12 игра картички и 12 игра дискови, која е многу практична.Високо Квалитетен Материјал : игра диск носител е направен од висок квалитет на АБС материјал, кој е ефикасно отпорен на корозија, отпорни на абење, и издржливи.Функција : 1. Уредно Чување : да се Чува вашата игра картички и игра картичка кутии со цел, уредно наредени, лесно да се соберат или продавница, и полесно да се најде.2. Голем Капацитет : игра картичка складирање заградата има голем капацитет, која може да собере до 12 игра картички и 12 игра дискови, која е многу практична.3. Универзален : Оваа складирање кутија носител е специјално дизајниран за чување на играта картички и игра дискови, компатибилен за Префрлување, за да се Префрлите Лајт, професионален дизајн.4. Високо Квалитетен Материјал : игра диск носител е направен од висок квалитет на АБС материјал, кој е ефикасно отпорен на корозија, отпорни на абење, и издржливи.5. Прецизни Интерфејс : Прецизно сечење и интерфејс обезбеди совршена применливост, погоден за инсталација локација, и лесен за инсталација за складирање повеќе игра картички.Како да го Користите : Стави картичка и да ги користите.Спецификација : Предмет Тип : Игра Картичка Складирање Rack Material : ABSFunction : CD Storage Scope на Примена : за Префрлување, за да се Префрлите Лајт Игра Конзола Пакет Листата : 2 x Играта Картичка за Чување на Решетката.

Особините

Item Type:
Game Card Storage Rack
Material:
ABS
Function:
CD Storage
Scope of Application:
for Switch, for Switch Lite Game Console
Package List:
2 x Game Card Storage Rack :