.

HONGER Количка за Чевли Рек Направи од Бамбус со 3 Ниво Постабилна и Издржливи, Чевли Полица за Складирање Организаторот за Entryway Ходникот Спалната соба Дневна Соба и Б?

HONGER Количка за Чевли Рек Направи од Бамбус со 3 Ниво Постабилна и Издржливи, Чевли Полица за Складирање Организаторот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔ Високо-квалитетни Материјали : Изработени од природни бамбус, цврсти и издржливи, еколошки лакирани површина, и мазен изглед.Answer : ___________________________ Note : Само 1*чевли багажник, без никакви други додатоци. ✔ X-облик Дизајн : X-облик колона дизајн, убава и практична, single-layer товарот 40kg.Големина : три-слој 50cm, три-слој 68cm, три-слој 98cm (можете да го изберете), на чевли рек усвојува отворање дизајн, кој помага да се вентилација и сува. ✔ Мултифункционален Виткање Бамбус Чевли Кабинет : не само што може да се користи како чевли багажник, но исто така и како мултифункционален складирање решетката за чување на книги, potted растенијата, итн. ✔ Исклучително Направена На : чевли организатор површината е брус-слободна, избегнување на раката повреда и гребнатини на чевли.На slatted дизајн придонесува за циркулацијата на воздух и го спречува било мирис. ✔ Свитлива и Инсталација Слободни : Каже збогум на болките на инсталацијата, и можете да го користите кога ќе ја отворите.Виткање и лесно да се носат, нема потреба да се менува кога се движат.Ако имате било какви прашања во врска со нашиот број на полици, ве молиме контактирајте ме во времето.Направете вашите чевли со цел преку овој бамбус чевли решетката.Премиум бамбус прави рек лесен и лесно да се движите.Во споредба со традиционалните чевли кабинет, оваа три-декер рек само зазема малку простор, но има доволно простор да се одржи многу чевли, исто така, на пластовидно дизајн може да ви отвори за непосредна употреба.Спецификации : Име на Производ : Чевли рек мулти-слој едноставна домаќинство rack Material : Bamboo Model : Виткање чевли rack Size : три-слој 50cm, три-слој 68cm, три-слој 98cm Style : модерна и simple Package листа : 1*Инсталација-слободен виткање бамбус чевли cabinet Notice : 1. Различни компјутери и мобилни телефони може да се прикаже малку различни бои се должи на друг компјутер, резолуција на слика и monitor settings.2. Ве молиме овозможи 1-2cm (0.4"-0.8") разликите поради прирачник за мерење.По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашиот број на полици, ве молиме контактирајте ме во времето.Јас ќе ви овозможи со најдобра услуга во рок од 24 часа.

Особините