.

kengbi Премиум Материјали и Издржливост Провира Умира M10 X 1mm ХСС Десната Рака Допрете го и Умре Поставите Метрички Навој Металугрија Алатка за Полнење за Метал/Дрво ХС

kengbi Премиум Материјали и Издржливост Провира Умира M10 X 1mm ХСС Десната Рака Допрете го и Умре Поставите Метрички Навој

DEN 2035.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Целата алатка е изградена со хром, имајќи челик, топлина третираат за издржливи и отпорни на корозија-слободен перформанси со задоволување на долговечноста.Износот на притисокот се зголемува со зголемување на износот на сила се применува за да се овозможи брзо и лесно екстракција.Оваа алатка за полнење е идеален за DIY проекти дома, гаража, работилница и многу повеќе. *100% сосема нов и висок квалитет. *Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба.

Особините