.

10 MPH Децата & Миленици Во Игра Знак. 12x18 Метал.

10 MPH Децата & Миленици Во Игра Знак. 12x18 Метал.

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Затворен & Отворено Употреба.Нема Да Рѓа.Направени со Индустриски Одделение Винил Графика.Заоблени Агли & Пред Drilled Дупки за Монтажа.040 Алуминиум Одделение Метал.Направен во U. S. A. Испратени од U. S. A. U. S. A. направен и испраќаат алуминиум метал знак.Направени за и надвор и внатре со индустриски одделение материјали.Ќе трае многу години во harshest услови.Заоблени агли & пред-drilled за лесна инсталација.Алуминиумски ќе не ' рѓа и печатени графика се направени од највисок квалитет на дигиталните медиуми во индустријата.

Особините