.

Бебе Шетач Перница Мат, Бебе Pushchair Перница Подлога 2 Исти Страни Универзална Ѕвезда Шема за Младата Pram(【Црна Ѕвезда】)

Бебе Шетач Перница Мат, Бебе Pushchair Перница Подлога 2 Исти Страни Универзална Ѕвезда Шема за Младата Pram(【Црна Ѕвезда】)

DEN 926.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Реверзибилна : Перница мат со 2 исти страни, не постои никаква разлика помеѓу предната и задната страна, погоден за сите сезони.Одличен Материјал : Бебе шетач подлога е направен од фланелен боксери, меки, удобни, пот абсорбента и дише.Удобно Користење : Задебелена перница подлога за да се обезбеди на вашето дете удобно седи искуство, кој е издржлив и практични.Правото Големина : Универзална перница подлога дизајн за сите бебе pushchairs или колички, со соодветна големина за максимална применливост.Деликатни Изглед : Убава pushchair перница подлога со ѕвезда шема и црна боја, која е погодна за момчиња и девојчиња.

Особините