.

Практична Ѕид Монтирани Пантофли Складирање Багажник, Виси Полица Чевли Организатор Носителот Кука (Боја : Б)

Практична Ѕид Монтирани Пантофли Складирање Багажник, Виси Полица Чевли Организатор Носителот Кука (Боја : Б)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

/Креативни Пластични Чевли Полица Рек Стојат Кабинет Екранот Полица Организатор Ѕид Решетката. /Погодна за двете мазна и нерамни површини. /Може да бидат обесени во дневната соба,бања,итн. /Изработени од квалитетни материјали,цврсти и издржливи. /Може да ги чува сите видови на чевли.Карактеристики : Материјал : PPOptional Боја : Сина,Розова,Бела(Како Слики Show)Големина : како shown Load капацитет : 10 KGPackage Содржина : 1*Чевли Shelf Note : 1.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи,вистинската големина може да биде малку поинаков.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн,на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Особините