.

Черепот на Главата Стаклено Шише Издавање Dropper за Горчливиот Вкус Парфем Етерично Масло Reagent (4OZ, Сјајна Бела)

Черепот на Главата Стаклено Шише Издавање Dropper за Горчливиот Вкус Парфем Етерично Масло Reagent (4OZ, Сјајна Бела)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 пакет на черепот шише со 1 пластична инка.Грбот на шишето може да бидат етикетирани како да ги разликуваат течност.Може да се добие прецизен износ е потребно со користење на dropper pipette.Посебни черепот на главата дизајн кои ќе го подобрат квалитетот на вашиот живот.Се користи за : Етерично Масло, E-Течности, Парфем, итн.Спецификација : Материјал : Стакло Капацитет : 1 OZ / 30ml Капацитет : 2 OZ / 60ml Боја : Сјајна Бела боја.

Особините