.

Килими Хидраулични Седло Столче со Тркала,Workbench Столче Прилагодливи со Зелена СТП Синтетички Кожа Седиште,Прилагодлива Висина 54-68 cm,Поддржани Тежина 160 Кг,Комп

Килими Хидраулични Седло Столче со Тркала,Workbench Столче Прилагодливи со Зелена СТП Синтетички Кожа Седиште,Прилагодлива

DEN 4553.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

360°-swivelling Килими.Дојде на ротирачки хром диск база со хидрауличен лифт на висина;.Погоден за секоја животна средина, како што се салон, дома и во канцеларија.Оваа heightening перница е специјално дизајниран за вашиот barbershop стилски салон Тепих за да го поставите деца до и го прави многу полесно за косата.Само стави бустер перница на вашиот Тепих.Разноврсна : тркалање изметот може да се користи за barbershops, салони, масажа, тетовирањето, училишта, канцеларии, магацини, дома или на автомобилската гаражи, терапија соба, зад шанкот на малопродажните простори, итн.Овој атрактивен и практичен вртливата столче е совршен прилог на вашиот салон или дома убавина соба.Со мулти вртливата анти лизга тркала, ова столче не е само безбеден тоа е, исто така, удобен, идеален за кога ќе треба да се седне за оние подолго третмани.Карактеристики : столче височина е целосно прилагодливи и го задржува клиенти на дофат додека во седечка position The столче е удобно, атрактивен и практичен.Оваа столица е исто така погоден за салони за коса, убавина parlour, tattoo студио и многу more Smooth возен casters тркала.Лесно да се соберат, лесни и лесни за складирање.Против Пролизгување тркала за безбедност намена.Слајдовите се лесно прилагодливи гас-lift High густина перница Удобно додека седите за долго periods Easy промени и лесно се чисти.Производ Features These бар столици имаат совршен облик за да се вклопи во која било средина во вашиот дом.Тоа може да се користи во кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, балкон како јадење Rugss, облекување столици, агол Rugss, биро Rugss и тоа исто така може да се користи за комерцијална употреба за кафе продавница и barbershop како прием Rugss, сала за чекање област Rugss итн.Ве молиме имајте во предвид : Големина на податоци се мери со рака, тоа ќе има отстапување од 1-2 cm Colours може малку да се разликуваат за различни монитори и екрани.

Особините