.

GAXQFEI Платформа Камиони Рака Притисни Платформа Камион со Исклучување на Тркала, Мулти Функционални Индустриски Притисни Количка, за Вчитување и Чување на податоци

GAXQFEI Платформа Камиони Рака Притисни Платформа Камион со Исклучување на Тркала, Мулти Функционални Индустриски Притисни

DEN 2037.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сите Челик Автомобил Плоча, Задебелена Ладно Валани Челик,Ng Оптоварување Beacapacity;2. 【Мулти-Функција Употреба】се Движат Предмети за Домаќинството, Дрвени Штици, Градинарство Алатки, Багаж, Канцелариски Материјали со Леснотија. 【По-Продажбата на Услугата】Ние посветуваме Внимание на потрошувачот.Мултифункционален Користите : * се Движат Предмети за Домаќинството, Дрвени Штици, Градинарство Алатки, Багаж, Канцелариски Материјали со Леснотија.Flatbed Количка за Едноставен, Контролиран Транспорт на Речиси Секој Вид на Објектот.Идеален за Разни на Магацински простор, Канцеларија и Домашни Апликации. Издржлива и Повеќенаменски Комунални Количка за Насекаде, во секое време се Користи.Челични Рамни Количка, Платформа Камиони, Изграден за Лесна за Маневрирање и Максимална Стабилност. Анти-Пропадна Покрена Текстура на Автомобил Плоча е Погодно за Вчитување на Стоки, Не е Лесно да се Лизга Надвор, и Безбедно за Транспорт;3. 【Гумени Тркала】Овој Четири Тркала Платформа Притисни Количка е Изграден за Лесна за Маневрирање и Максимална Стабилност.5 Kg Product Оптоварување : 200 Kg* Производ Големина : 90 X60 X90 Cm Caster Дијаметар : 8-Inch Ground Царинење : 20 Cm Product Тежина : 23 Kg Product Оптоварување : 400 Kg* Производ Големина : 105 X63 X90 Cm.Совршен за Лесно Складирање во Вашата Гаража, Подрум, Канцеларија, Складирање Плакарот или Склад.5 Cm Product Тежина : 9.5 Mm Дебелина,*Er Материјал : Молчи Гумени Тркала* Производ Големина : 75 X48 X83 Cm Caster Дијаметар : 4 inch Ground Царинење : 12.【Силна Оптоварување Beacapacity】Виткање Платформа Камион, Автомобилот Плоча е Направена на Задебелена Ладно Валани Челик, со Единствен Дебелина, Стабилна Стрес, Компресија и Отпорност на Топлина,Ng Beacapacity; Површината Не се Лизга Шема, Стоката Не се Лесно да Се Лизга, и Тоа е Безбедно за Транспорт.* Погодна за Внатрешна и Надворешна Употреба.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето, Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 24 Часа, Ние Ќе Бидеме Среќни да помогнеме. на потпирачи за раце Се Количка за Складирање во Најкусо Време, за Заштеда на Простор;4. Двоен-Beasilent Гумени Тркала, Флексибилни Ротација, Погоден за Сите Патишта, Чакал за Патишта, Нечистотија Патишта, се Движат Патишта;5.Карактеристики : 1.* Совршен за Лесно Складирање во Вашата Гаража, Подрум, Канцеларија, Складирање Плакарот или Склад.Производ Параметри : * Име : Платформа Камион* Автомобил Плоча Материјал : Ладно Валани Шема Челик* Челик Дебелина : 1.Голем Капацитет Оптоварување 600 Kg.Опремени со Тивок Гумени Тркала, Dual-Beadesign, Лесно Лизгање, Погоден за Сите Патишта, Чакал за Патишта, Нечистотија Патишта, се Движат Патишта, Итн. 【Виткање Складирање】Тешки-Должност Рака-Притисни Платформа Камион Има Свитлива потпирачи за раце и Лесно Може да Се Чуваат во Кратко Време, Заштеда на Простор.

Особините