.

Qiaochubaby Туш Нога Scrubber - Нога Scrubbers за Употреба во Туш & Нога Почиста - Силиконска Нога Scrubber за Туш Подот да ги Смири Achy Нозе & Намали Болката, Нога Туш Scrubber, X-Large

Qiaochubaby Туш Нога Scrubber - Нога Scrubbers за Употреба во Туш & Нога Почиста - Силиконска Нога Scrubber за Туш Подот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

За оваа точка. 【Се превиткуваат ПОВЕЌЕ НЕ - Мрзливи? 】Дали им се допаѓаат на свиткување во туш?Дали сеуште се задржи на рамнотежа за чистење на нозе?Всушност, може да се чисти нозете лесно, само едноставно место на нозете на врвот на стапалото scrubbers за употреба во туш и се движи напред и назад.Тоа може да биде одлично решение за постар, бремена жена, луѓе со хип/коленото/назад проблеми кои се тешко да се измијат нозете' bottoms. 【Чисти Нозете Длабоко】 туш нога scrubber ќе биде буквално најдобриот дел од вашиот туш.Вашите стапала ќе добие целосно чисти со стотици чистење на влакната, точно стигнат до хард-да-се-во областа помеѓу прстите.Освен тоа, може да се отстрани calluses, мртвата кожа, или други досадни нога проблеми со кожата. 【Ново Надгради Големи Димензии 】 11" * 10"(другите само 10" * 10"), Одговара на големината на повеќето луѓе на нозе, доволно голема за да може да застане на него со двете нозе.Моќен вшмукување чаши на дното цврсто да го прикачите на подот или на вертикален ѕид од кадата.Тоа не се премногу простор во вашата бања, погодно виси дупка дизајн за да се исцеди и исуши помеѓу запад. 【Масажа на Нозете И за Подобрување на Нога Циркулација】средината на стапалото massager shiatsu, која може да подобра масажа на нозете, се промовира циркулацијата на крвта, се релаксираат расположение, олеснување на замор од работа на хард ден или студија.Тоа исто така може да се ублажат нога/пета болката и напнатоста предизвикана од артритис, невропатија, итн. 【СЕ ОСЛОБОДИ ОД НОГА МИРИС】 Откако ќе се вежба, нозе ќе пот многу и емитуваат на лоша миризба, и пријателите и семејството околу вас ќе остане далеку од вас.Не грижете се, нашите туш нога scrubber може да се ослободи од спортисти' нозе.За да се постигнат најдобри резултати, додадете малку туш гел за туширање нога мат.Детали за производот Боја : Сина Производ Димензии : 1.58 x 11.02 x 9.65 инчи; 12.7 Унци.

Особините