.

JKYYDS Обука Отпор Бенд Сила Extender Фитнес Салата за Вежбање Тренингот Хип Ткаенина Бенд Салата за Вежбање Бенд (Боја : C)

JKYYDS Обука Отпор Бенд Сила Extender Фитнес Салата за Вежбање Тренингот Хип Ткаенина Бенд Салата за Вежбање Бенд (Боја

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа се користи за да се обучуваат на мускулите на задникот, бутовите и телиња, како и телесната рамнотежа и го зајакне јадрото на сила на телото.Како сила постепено се зголемува, можете да го промените од двојно рака да погусто рака и употреба на разредувач рака сам.Ќе не нула или солза.Не-леплива, латекс-слободни материјали, еколошки, флексибилни и издржливи.Вежба бендови се користи за истегнување, мускулите климатизација, подобрување на рамнотежата, климатизација и враќање на мускулите.Нашиот отпор бенд е погодна за луѓе кои треба да се водат болки во мускулите по вежбање, и изведување на беспомошна мускули пред вежбање.Што може да се водат пред deadlift и клеча.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди задоволително решение.Опис на производот : Материјал : Other Length 60cm2362 инчен толеранција : +/-1 CM)Ширина : 5 cm/1.97 инчи【Важни информации】На втората фотографија е главна слика на производот variantattention : ве Молиме изберете ја точната големина според вашата сопствена ситуација пред ставање на ред, бидејќи отпорноста на различни бои има различни отпор нивоа.ви благодариме.Таму може да биде мала тонски разлики помеѓу сликата и вистински производ;Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-2mm, ви благодариме;Можете да ни испратите е-маил објаснување на производи што треба.Ако имаме било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви помогнат во рок од 24 часа.Ние сме должни да се осигураме дека нашите клиенти се 100% задоволни со нашите производи.

Особините