.

Официјален Тинејџерски Банер Позадина Светлина Црна, Жолта Младите Тема Оркестарот за Тинејџерите 13 Години Роденден Украси Фото Кабина Студио Проп Позадина Услуг

Официјален Тинејџерски Банер Позадина Светлина Црна, Жолта Младите Тема Оркестарот за Тинејџерите 13 Години Роденден Украси

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќе погодна сценарија : Совршен за вашата партија, декор, торта табела банери, таписерии, завеси, прослави, прием декорација, фото кабина средини и деца торта дробење потекло.Пакување : Вклучува 1 Банер, совршен Декор за било која партија настан!Тоа е одличен додаток на вашата партија декорација, лесно може да се фати око на секој гостин, и остави длабок впечаток и незаборавни спомени.Материјали : се Направени од издржлив материјал, мала тежина, washasble, отпорни на абење, еднократно.Големина : банерот е големина околу 71*47 инчи, банери може да бидат обесени било каде ви се допаѓа, како што се тавани, ѕидови, Прозорци, гранки, врата и др.Можете да превиткајте го да се зачува простор.Тоа е одлична декорација за внатрешна и надворешна декорација!.Customer service : Ако не сте задоволни со производи што ги примате, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот за вас.

Особините