.

TermoidraulicaRV Сад големи сини 10 конекции 3/4 со push копчето за ослободување 10 - во/од 3/4

TermoidraulicaRV Сад големи сини 10 конекции 3/4 со push копчето за ослободување 10 - во/од 3/4

DEN 1144.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голема површина на филтерот за сад.Norylon аспиратор со полипропилен брод.Оперативен притисок 8 бари.Кршење притисок 32 бар.Максимална температура на водата од 45°C. Приклучоци : 3/4".Големите Филтер Сад нуди флексибилност за да ги исполни сите ваши голем капацитет филтрација потреби, вклучувајќи висок проток и тешки слоевита апликации.Екстра-големи сад овозможува користење на касети со поголеми капацитети, намалување на бројот на предмети кои се потребни за висок капацитет апликации.Садот е изработен од полипропилен зајакнат.Големата Сина сад е компатибилен со широк спектар на хемикалии и е опремен со притисок на копчето за ослободување.

Особините