.

Нога Контрола на Воздушен Вентил, за Воздушна Контрола Вентил Машина Обезбедува Алатка за Воздушна Контрола Вентил Нога Педалата за Ranger Гуми Changers за Поправка на Гу

Нога Контрола на Воздушен Вентил, за Воздушна Контрола Вентил Машина Обезбедува Алатка за Воздушна Контрола Вентил Нога

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Солиден : Алуминиум материјал за голема трајност.Професионален : Овие нога контрола воздушни вентили се користи за ranger гуми changers.Широко се Користи : Различни видови за вашиот избор.Големина информации : Цевка надворешен дијаметар : 8mm/0.31 во; Род дијаметар : 10мм/0.39 in.Солиден и издржливи : производот е направен од материјали, цврсти и издржливи, и има долг животен век.Овие се нога контрола воздушни вентили се користи за ranger гуми changers.Цевка надворешен дијаметар : 8mm/0.31 во; Род дијаметар : 10мм/0.39 in.Доаѓа со 2-парчиња mufflers, совршено функционирање.Алуминиум материјал за голема трајност.Различни видови за вашиот избор.

Особините

Condition:
100% Brand New
Material:
Aluminum Alloy
Main Color:
Black & Silver
Type:
Type B(1), Type B(2), Type B(3), Type B(4) (optional)
Pipe External Diameter:
8mm/0.31in
Rod Diameter:
10mm/0.39in
Package Weight:
approx.200-227g
Package List:
1 * Foot Pedal Air Control Valve :