.

FFENFEI Види Бендови Compatbile за Fitbit Luxe Жените&Мажи, Меки Силиконски Wristbands Нерѓосувачки Челик Хривнија Тока Брзо Ослободување Замена Бенд Ремени Додаток #-6

FFENFEI Види Бендови Compatbile за Fitbit Luxe Жените&Мажи, Меки Силиконски Wristbands Нерѓосувачки Челик Хривнија Тока

DEN 1867.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Luxe smart watch.(Забелешка : не за Fitbit Полнење 5/4/3/SE/2/1,фитнес тракер не се вклучени). ⌚【Премиум Материјалот】Ова за Fitbit Luxe види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.Издржлив и силен,многу лесен и мазна,ова за Fitbit Luxe бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа. ⌚【Лесно се Инсталира & Отстранување 】Не треба никаква алатка, компатибилен со Fitbit Luxe види бендови двата краеви доаѓа со брзо ослободување адаптер, едноставно слајд брзо ослободување knob со прст, а потоа ќе може да ја заврши замена.Лесен за инсталирање на директно и отстранување со едно копче. ⌚【Мулти Бои】Класичен и светла боја дизајн на овие FFENFEI Види бендови, која е погодна за жени мажи девојки, која одговара на вашето расположение и облека кога работи, кампување или на шопинг, се облекуваат вашиот види ја истакнете вашата уникатен вкус во различни прилика. ⌚【Подарок избор】Овој стилски dressy за Fitbit Luxe бенд е добар избор, како што е исклучителна и сјајна подарок за секоја прилика : Божиќ, Денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Свадба Годишнина, Роденден, денот на Вљубените итн.Ако имате било какви прашања во врска со нашите Види Бенд Рака, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Црн петок се Занимава 2021-Голема Промоција На Најдобри Божиќни Подароци за Friends Silicone Wristband Хривнија За Fitbit-Luxe Види Замена Додатоци Функција: Направен од висок квалитет со силиконска материјал, мека и тешки, удобен за носење.Го замени watchband со оригиналот, стари, валкани, или оштетена една.Лесен за употреба, големина може да се прилагоди според обемот на зглобовите.Multicolor за да изберете боја на вашиот нараквица.Одлично за резервни ремени за поправка и надградба на вашиот smartwatch.Информација за производот : име на Производ : Види Бенд Производ материјал : Силикон Применливи модели : За Fitbit-Luxe Рака должина : 91 MM+102 MM Рака ширина : 15.4 MM Напомена : види не се вклучени.Нема екран заштитник вклучени.Сите димензии се мери со рака, грешка е нормално.Сите слики ќе има некоја боја разлика под различни светлосни и екранот.Ве молам прости ми.Поради пазарните промени и други фактори, фабрика може да се прилагоди своите производи.Боја и големина на пакување метод на додатоци и надворешното пакување, ве молиме обратете се до конкретната ситуација.Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд.

Особините