.

FRUQKXVZAQ Керамички Украсни Чинии Нов Живот Плоча со Екранот Носителот Wobble-Плоча Виси Ѕид Плоча за Дневна Соба Dinning Соба Канцеларија 10 инчен

FRUQKXVZAQ Керамички Украсни Чинии Нов Живот Плоча со Екранот Носителот Wobble-Плоча Виси Ѕид Плоча за Дневна Соба Dinning

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 8 инчен дијаметар.Моделот може да се прилагоди, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно.Избраните Материјали : Користење на еколошки мастило печатени на високо квалитетни керамички плочи.Доаѓа со железо уметноста дисплеј носителот, кој е здрав и модерен.Атрактивни Подароци Избор : Можете да го најдете совршениот плочи за секоја прилика во нашата продавница.Тоа е најдобар избор за прикажување на каминот декорација или трпезарија.Совршени за дневна домашна употреба или како подарок за вашите важни лице за специјални прилики, како што е роденден, куќа затоплување, свадбен, итн.Внимание : Само за декоративни користење, никогаш не се користат како садови.Топло Услуга : чинија и носителот сет ќе бидат спакувани и за безбеден превоз.Било какви прашања ве молиме контактирајте директно со нас и ние ќе ви обезбедиме со ентузијастички услуга. 【Даде вашата соба нов изглед со едноставен, но креативна декорација!】Нашата вечера плочи се достапни во различни стилови и мотиви за да одговара на вашиот начин на живот.Имаме современа, гроздобер, модерна, farmhouse и многу други стилови за да изберете од.Оваа прекрасна декоративни плоча е совршен акцент парче за секој ѕид во вашето место.Премијата и многу еколошки боја се користи за да се произведе жив и живописни ефекти со долг живот и не бледнее.Совршен за вашиот дом, канцеларија, кујна, кафе, студија, студио, клуб, бар, итн. (За декоративни цели) NOTES1. Ве молиме да се разбере дека секој компјутер на екранот е различен, затоа, бои може да се разликува малку.2. Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи мало отстапување.Ви благодариме!Ние секогаш ќе се придржуваат Клиенти е Бог услуга цел.Ако имате било какви прашања или потреби, само се чувствуваат слободни да контакт.Потоа ние ќе ви ги даде задоволително решение ПОБРЗО што може.Уметноста Плоча.

Особините