.

XXWJH Платно се Тркалаат Училиште Молив Случај Maple Leaf 36/72 Дупки Pencilcase за Девојки и Момчиња Големи Пенкало Торба Канцелариски Торбичка Кутија (Боја : А, Големина : 36 Дупк?

XXWJH Платно се Тркалаат Училиште Молив Случај Maple Leaf 36/72 Дупки Pencilcase за Девојки и Момчиња Големи Пенкало Торба

DEN 1874.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ликовна уметност, сликарски прибор, завеса скролувајте молив случај.Употреба : Училишта & Канцеларии.Број На Модел : Големи Молив Случај.Функција : Пенкало торба / Подарок / Училиште.лесно да се носат.Ликовна уметност, сликарски прибор, завеса скролувајте молив случај.Употреба : Училишта & Канцеларии.Број На Модел : Големи Молив Случај.Функција : Пенкало торба / Подарок / Училиште.лесно да се носат.Материјал : Canvas Size : 36 Дупки : 21 x 45 cm72 Дупки : 21 x 78 cm Use : Училишта & Offices Model Број : Молив Case Function : Пенкало торба / Подарок / Училиште.Пакување : 1 Buc x Молив Случај (не се вклучени молив.) Answer : ___________________________ Note : 1. Се должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.2.Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде од 1-2cm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Особините