.

Песната Радио Флаер Tricycle Бебешка Биланс на Велосипед Велосипед Светлина Јава Играчки Излет Патникот Играчка Преносни Седиште Погоден за Деца 2-6 Години (Боја : Порт?

Песната Радио Флаер Tricycle Бебешка Биланс на Велосипед Велосипед Светлина Јава Играчки Излет Патникот Играчка Преносни

DEN 1056.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

♥ [Удобност на седиштето] : U-облик дизајн, повеќе удобен за носење и бебето тело структура, дише и удобно. ♥ [Јаглероден челик заграда] : Алуминиум заграда, цврсти и издржливи, шок апсорпција, носат-отпорни, лизгање, да се спречи паѓање, безбедноста заштита на вашиот уред. ♥ [Лизга-отпорни и абразија-отпорни гуми] : се усвојува дебела не се лизга текстура гуми, кои не е лесно да се деформира и да не пукна.Таа е погодна за различни патишта. ♥ [Текстура зафат] : На зафат се чувствува поудобно. ♥ [Не се лизга педали] : не се лизга педали, се заштитува вашето бебе од патување. ● бидејќи нашиот велосипед е многу безбедно, лесен за носење и чување на податоци, со цел да се осигура безбедноста на бебето, тоа е уреден така што нема да падне не се лизга на возилото и на задните седишта.Можете да се грижи за бебето во секое време, насекаде.Име на производ : Деца Tricycle Age : 1-3-6 years Material : јаглерод steel Product тежина : 8 kg Color : портокал, red Size : 74 X47 X64 CMProduct карактеристики : мала тежина, шок апсорпција, отпорност на абење.Answer : ___________________________ Note : 1. производителот препораки е 1-6 години, ние препорачуваме да изберете висина на вашето бебе.2. облека, заштитна облека, не треба да се користи за транспорт.3. Ве молиме да го користите под директен надзор на возрасен.4. Ако децата се премногу млади, тие се неурамнотежени, додека тие имаат добра контрола на tricycle, родителите треба да посветат повеќе внимание на децата.5. Кога извршување на рачни мерења, бидејќи производот грешки се вклучени tricycle само малку боја.Овој производ 1-3 Cm.Ве молиме, различни дисплеј, кој тоа sho.

Особините