.

LANDUA 10/20/50M LED Ѕвезда Светлина String Трепкане Garlands Батеријата Напојува Божиќ Светилка Одмор Партија Свадба Декоративни Самовила Светла (Големина : 50m)

LANDUA 10/20/50M LED Ѕвезда Светлина String Трепкане Garlands Батеријата Напојува Божиќ Светилка Одмор Партија Свадба Декоративни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Светла Боја : Топло Бела.LED Количина : 100led / 200 led / 300 led.Должина : 10m /20 милиони / 30m/50m.Лесен за инсталација : Целосно опремени додатоци, тоа доаѓа со 1 ролна LED светло лента, некој bluetooth Контролер, 24-КОПЧЕ за IR-далечински Управувач, нема потреба за било кои други скапи уреди. 10/20/50 LED Ѕвезда Светлина String Трепкане Garlands Батеријата Напојува Божиќ Светилка Одмор Партија Свадба Декоративни Самовила Lights Features : Стави на ѕидот, прозорец, врата, подот, таванот, трева, елка, пост или зграда, додава совршена атмосфера за да вашиот место.Ви даде пријатели и семејството добар дар и изненадување.Со ON/OFF/режими на Блицот.Спецификации : Светлина, Боја : Топло Бела LED Кол : 100led / 200 led / 300 led Должина : 10m /20 милиони / 30m/50m Материјал : Пластични Пакетот вклучува : 1 x Led String Light Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2cm.

Особините